Про кавоварки-еспресо KitchenAid

Яка температура кави з кавоварки-еспресо KitchenAid?

Смак і аромат еспресо напряму залежать від температури води для заварювання. Сталість температури також значно впливає на смак напою. Кофемашина Artisan Espresso Machine розроблена таким чином, щоб в процесі варіння еспресо підтримувати оптимальну температуру - 90-96 ° С.

Два окремих бойлера, якими оснащена кавоварка, виключають коливання температури води, на відміну від кавоварок з одним бойлером, які допускають зниження температури води між варінням і вспениванием.

 

Яка потужність бойлерів кавомашини KitchenAid Espresso?

Кофемашина Artisan Espresso Machine KitchenAid оснащена двома бойлерами: бойлер для еспресо і бойлер для спінювання. Окремі бойлери дозволяють уникнути затримки в процесі приготування еспрессо, яка потрібна кавових машин з одним бойлером. Справа в тому, що перемикання бойлера між безпосередньо варінням і подальшим вспениванием вимагає часу, яке неминуче призводить до втрати оптимальної температури, і, відповідно, погіршення смаку напою.

Нагрівальні елементи бойлера ніколи не вступають в контакт з водою, вони розташовані зовні бойлерів, для забезпечення і підтримки оптимальної температури води і для захисту від перегорання. Кожен бойлер має потужність 1300 Вт і досягає робочої температури менш ніж за 6 хвилин.

 

Чому моя кавоварка KitchenAid видає клацюючі звуки при роботі?

Ці звуки - частина нормального робочого процесу і кажуть про бездоганній роботі котла.

Спеціальне реле перевіряє напруга, необхідне кожному з двох бойлерів для нагрівання води до потрібної температури і підтримки її на постійному рівні для варіння і збивання. Також включаються в процес перепускні клапани тиску, приєднані до кожного внутрішнього бойлера, які забезпечують необхідний рівень тиску, необхідний для приготування дійсно хорошого еспресо. Ці клацають звуки видає реле, яке підтримує температуру і / або клапани, які забезпечують потрібний тиск.

 

Чому з тримача фільтра не надходить вода або еспрессо?

Якщо з трубок власника фільтра не надходить вода або еспрессо, спробуйте усунути цю несправність, виконавши наступні кроки:

ку проти годинникової стрілки, відкрийте її. Натисніть кнопку «Гаряча вода» і утримуйте її протягом 15 секунд, щоб пропустити засіб для чищення через вспенивающем трубку і сопло.
Натисніть кнопку включення / відключення машини, щоб вимкнути її.
Зачекайте 20 хвилин. Потім повторіть кроки з 4-го по 7-й. Продовжуйте повторювати кроки 4-7 кожні 20 хвилин, поки весь розчин з резервуара не пройде крізь машину. Не допускайте повного спустошення резервуара!
Зніміть резервуар і промийте його чистою водою. Потім встановіть на місце і наповніть чистою водою до максимальної позначки. Натисніть кнопку включення / відключення машини, щоб включити її. Потім промийте машину водою, швидко пропустивши всю воду через варильну трубку і полістиролу, що трубку і сопло. Не допускайте повного спустошення резервуара!
Вставте сітку в варильну головку. Перед варінням кави переконайтеся, що резервуар для води повний.
Як часто слід заповнювати і промивати бойлери кавомашини?

 

Перед першим використанням кавомашини обов'язково потрібно заповнити і промити бойлери.

Також бойлери повинні бути заповнені і промиті в разі, коли:

Кофемашина не використовувати протягом тривалого періоду часу.
Рівень води в резервуарі нижче нижньої позначки. Увага: ніколи не допускайте повного спустошення резервуара для води!
Було спінив велику кількість напоїв без приготування еспрессо або подачі гарячої води.

Як правильно очищати кавоварку та її деталі?

Підтримка кавомашини в чистоті - необхідна умова для приготування ідеального еспрессо. Залишки кавових масел на тримачі для фільтра можуть безповоротно зіпсувати смак приготованої кави.

Дотримуйтесь наступні поради по догляду та очищення корпусу, фільтра, піддону для крапель, резервуара для води і глечика для спінювання:

 

Увага! Перед очищенням переконайтеся, що кавоварка виключена і від'єднана від електромережі. Також переконайтеся, що кавоварка і її деталі охолонули після використання.

Не використовуйте абразивні чистячі засоби або жорсткі мочалки для очищення корпусу кавомашини або будь-який з її деталей.
Очищайте корпус кавомашини вологою тканиною і витирайте насухо сухою м'якою тканиною.
Мийте тримач фільтра теплою мильною водою, потім споласкивайте чистою проточною водою. Витирайте акуратно сухою м'якою тканиною. Ніколи не мийте тримач фільтра в посудомийній машині!
Кошики для фільтрів, піддон для крапель, верхню панель піддону, резервуар для води і глечик для спінювання можна мити в посудомийній машині або вручну, в теплій мильній воді. Після миття вручну, обов'язково прополощіть деталі в чистій воді і витріть насухо м'якою тканиною.
Використовуйте спеціальну щіточку для видалення крупинок кави з ущільнення вручений головки і сітки. Також можна скористатися м'якою вологою тканиною.
Як часто потрібно очищати сітку з вручений головки кавомашини?

Сітку з вручений головки кавомашини слід витягувати і тщатся

 

Для очищення сітки виконуйте наступні вказівки:

Вимкніть кавоварку.
Вимкніть шнур кавомашини від електромережі.
Дайте кавомашині і її деталей добре охолонути.
За допомогою короткої викрутки відкрутіть гвинт, який знаходиться в середині вручений головки, обертаючи його проти годинникової стрілки. Коли гвинт буде відкручені, сітка повинна легко випасти з вручений головки.
Вимийте сітку в теплій мильній воді і ретельно промийте під проточною чистою водою.
Вставте сітку назад в варильну головку, розташувавши її гладкою стороною вниз. Закрутіть гвинт, обертаючи його за годинниковою стрілкою.

Увага: коли сітка правильно вставлена ​​в варильну головку, гвинт повинен бути врівень (урівень) з поверхнею сітки. Якщо він виступає, знову відкрутіть його і вставте сітку заново.

Заказать звонок